З ювілеєм, Квітославо Богданівно!

Пані Квітославо Богданівно!

Хай постійний успіх, радість і достаток

Сиплються до Вас, немов вишневий цвіт.

Хай життєвий досвід творить з буднів свята,

А Господь дарує довгих-довгих літ!

Нових Вам досягнень та невичерпної енергії!

Зорить чудова дата, світлий день-ювілей чарівної жінки, шанованого педагога, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри початкової освіти Авраменко Квітослави Богданівни.

Вона невгамовна людина, якій притаманна принциповість, сучасне мислення. Творча, енергійна, пані Квітослави є провідником інноваційних, ідей. Вона не втомлюється передавати знання й досвід, наснажувати енергією пізнання і пошуку своїх вихованців. Вимоглива до себе і до тих, хто працює поруч. Її життєве кредо – бути найкращою в усіх справах.

Шановна Квітослава Богданівна! Прийміть сердечні та щирі вітання з нагоди Вашого ювілею. Зустрічайте весни ще багато літ, і нехай вони приносять Вам натхнення, бажання любити, творити добро. Нехай на довгих стежинах життєвої ниви супроводжує Вас віра й наснага, надія і людська повага. Бажаємо, аби праця наповнювалася гордістю і величчю, приносила визнання і вдячність.

Колектив факультету дошкільної та початкової освіти