Святкуємо свято Коляди

Свято Коляди на факультеті проводиться регулярно – це одне із найбільших й найвеличніших сонячних свят, яке було шанованим нашими Предками. Відтворення і запровадження у повсякденне життя наших споконвічних, вільних від елементів чужоземних нашарувань свят і традицій – є запорукою збереження і розвитку національної ідентичності, єдності і самодостатності Української Нації на своїй Богом даній землі.

Під час свята, перебуваючи у Колі своїх друзів ми отримуємо можливість доторкнутися до сакрального, духовного світу Рідних Богів і Предків, єднаючись із яким ми отримуємо духовну підтримку, зміцнення віри в Правду і Силу нашого Роду.

Студенти факультету дошкільної та початкової освіти разом з працівниками і дітьми дошкільного навчального закладу № 115 привітали працівників Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського з Різдвяними святами.

Діти привітали ректора університету академіка Будака Валерія Дмитровича заспівали Різдвяні коляки, представили невеличку виставу.