Підвищуємо кваліфікацію: участь у тренінгу з критичного мислення

17 березня 2018 р. викладач кафедри початкової освіти Іванець Н.В. взяла участь у тренінгу з критичного мислення для вчителів початкової школи «Основні інструменти вчителя початкової школи для розвитку критичного мислення учнів» який відбувся у м.Харків. Програми, за якими проводяться тренінги, — оригінальні авторські розробки експертів Платформи з урахуванням актуального оновленого програмового матеріалу для шкіл, усі тренери — сертифіковані фахівці.

Тренінг проводила Тетяна Ремех — тренерка й авторка платформи «Критичне мислення», кандидатка педнаук, вчителька-методистка, проводить практичні заняття зі слухачами курсів підвищення кваліфікації вчителів правознавства інститутів післядипломної освіти, тренерка з методики викладання предметів громадянознавчого спрямування міжнародних й всеукраїнських освітніх проектів.

Учасники тренінгу зосередились на розвитку умінь ставити запитання, спрямовані на формування критичного мислення учнів на уроці з будь-якого предмета.  Працювали над постановкою відкритих і закритих запитань, а також запитань різних рівнів мислення за таксономією Б. Блума. Взяли участь у моделюванні фрагментів уроків із більш ніж 10-ма новими методами розвитку критичного мислення учнів, серед яких «Риб’яча кістка», «Концептуальна таблиця», «Дерево передбачень» та ін. Учасники поспілкувались у дружній атмосфері з колегами-однодумцями, тренерами й обговорили отриманий досвід.

По завершенню тренінгу викладач Іванець Н.В. отримала іменний сертифікат з вказаною кількістю годин навчання (8 годин).