Презентація довідника «Абетка поглядів Григорія Ващенка».

5 червня у Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського кафедрою дошкільної освіти було організовано презентацію довідника «Абетка поглядів Григорія Ващенка».  Захід, підготовлений студентами 218 групи спільно із співробітниками Наукової бібліотеки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, був приурочений святкуванню 140-річниці від дня народження Г. Ващенка. Студенти мали змогу заглибитись у творчий доробок Г. Ващенка, його педагогічну систему, долучитися до експозиції книжкової виставки, побачити презентацію, створеного студентами 218 групи довідника. Темою обговорення виступили: аналіз авторської концепції виховання національносвідомої, інтелігентної, творчої особистості, шляхи побудови національного закладу дошкільної освіти.