Профорієнтаційна робота факультету дошкільної та початкової освіти

23 січня за ініціативи викладачів кафедри педагогіки та інклюзивної освіти відбулася зустріч із абітурієнтами Вітовського району Миколаївської області. Факультет дошкільної та початкової освіти представили викладачі кафедри: доц. Вдовиченко Р.П., доц. Шапочка К.А., доц. Дрозд О.В.

За один день поїздки вдалося відвідати Галицинівську, Лиманівську, Лупарівську, Прибузьку загальноосвітні школи I-III ступенів.

Увагу старшокласників було акцентовано на пріоритетних напрямах роботи нашого факультету, сучасних освітніх програмах, провідних спеціалізаціях, науковій діяльності студентів, незабутньому студентському житті, спрямуванні абітурієнтів на усвідомлений вибір професії. Слід відзначити зацікавленість учнів такими спеціальностями, як дошкільна освіта, психологія, логопедія, початкова освіта. Свідченням цього є активність абітурієнтів і численні запитання.