Звітна конференція «Наукові дослідження університету 2018 – результати та перспективи»

13 лютого у Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського  відбулася звітна конференція «Наукові дослідження університету 2018 результати та перспективи», на якій було представлено наукові результати та практичну значущість  науково-дослідної теми «Теоретико-мето-дичні засади формування творчої особистості дітей дошкільного віку в різних видах діяльності», що виконувалась на кафедрі дошкільної освіти факультету дошкільної та початкової освіти.          Трифоновою О.С.  було наголошено на актуальності досліджувальної проблеми та представлено діагностувальні методики й інноваційні технології формування творчої особистості дитини-дошкільника в різних видах діяльності, які впроваджено в навчально-виховний процес закладів дошкільної освіти м. Миколаєва та Миколаївської області. Одним із значущих результатів виконання теми є інноваційний проект «Становлення мовленнєвотворчої особистості майбутніх вихователів в умовах Нової української школи», який отримав у 2017 році  золоту медаль на IX Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Інновації в підготовці й перепідготовці педагогічних кадрів і їх адаптації до нових вимог Нової української школи». Присутні на конференції магістранти ознайомились із результатами науково-дослідних тем, які виконувались колективом інших кафедр і нагальними проблемами, на які орієнтуватимуться в подальшому наукові працівники Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.