«Бо то не просто мова, звуки…» виховний захід присвячений Дню рідної мови

20 лютого 2019 року о 12 годині в аудиторії 126 на факультеті дошкільної та початкової освіти відбувся виховний захід, присвячений Дню рідної мови. Доцент Марущак В.С. привітала викладачів та студентів з цією подією, розповіла про підсумки конкурсу на кращу творчу роботу на тему «Бо то не просто мова, звуки…», оголосила переможців, студенток 448 групи Берсан Олену та Рахман Нейлю.

Студенти 148 групи презентували проект  з українознавства «Ой, не ріж косу…», продемонстрували приклади зачісок плетіння дівочої коси. Розповіли про дівочу красу, моральну гідність, народні традиції, які треба зберегти і збагачувати.  Наголосили, що у наш час відроджується традиція носити довге волосся, в якому є щось ніжне і прекрасне. Коса – дівоча краса!