Відкрита лекція доц. Паршук С.М.

21 лютого 2019 року кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри початкової освіти Паршук Світланою Миколаївною було проведено відкриту лекцію для студентів 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» з навчальної дисципліни «Народні та художні промисли України». Упродовж лекції з теми:  «Народні орнаменти у мотивах декоративно-прикладного мистецтва» студенти збагатили свої знання теоретичними поняттями, які створюють основу декоративно-прикладного мистецтва: «орнамент», «стилізація», «мотив», «композиція». За допомогою презентації, наочних та методичних матеріалів студентів було ознайомлено з класифікацією орнаментальних мотивів  та  регіональними осередками народних та художніх промислів України.