Викладачі кафедри початкової освіти на мовному майстер-класі Олександра Авраменка!

21 лютого 2018 року український філолог Олександр Авраменко, дослідник мови та літератури, автор наукових публікацій та підручників, зустрівся з миколаївськими педагогами та студентами. Серед присутніх були і викладачі спеціальності «Початкова освіта» факультету дошкільної та початкової освіти МНУ ім. В. О. Сухомлинського – докт. філ. в гал. гуманіт. наук, доцент кафедри початкової освіти Білявська Т. М. та  докт. філ. в гал. гуманіт. наук, доцент кафедри початкової освіти Казанжи О. В.

Олександр Авраменко поділився методичними родзинками, підготувавши матеріал на тему «Моделювання сучасного уроку української мови», а також показав структуру сучасного уроку української мови, враховуючи основні вимоги Нової української школи, зокрема, компетентністного підходу.