«Дитина – це не посудина, що потрібно безмірно наповнювати, а вогонь, який треба запалити». Східна мудрість

Наукові пікніки набувають все більшої популярності, основна ідея яких полягає в тому, щоб донести людям: наука навколо нас. 04 травня з 14:00 до 17:00 на вулиці Соборній навпроти Каштанового скверу відбувся черговий, але вже третій!!! науковий пікнік.

Викладачі та студенти факультету дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського демонстрували знання і вміння в своїй галузі за допомогою цікавих і захоплюючих майстер-класів:

«Казкова вікторина для дітей»;

«Створення образу казкового персонажу»;

«Створення картин за допомогою тіста»;

«Виготовлення браслетів-оберегів із стрічок», які подарували дітям позитивні емоції та сприяли самостійно-творчому самовираженню кожного учасника.

Розвинути творче мислення можливо тільки у відповідному оточенні та атмосфері – саме це й зробили студенти факультету дошкільної та початкової освіти.