НАУКОВИЙ ПІКНІК

Наукові пікніки набувають все більшої популярності, основна ідея яких полягає в тому, щоб донести людям: «Наука – це цікаво».

07 вересня у затишному, красивому куточку нашого міста на причалі № 8 відбувся 4 Науковий пікнік.

Викладачі та студенти факультету дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського організували  захоплюючі майстер-класи:

«Дива навколо тебе» (експерименти з фарбами);

«Створення образу казкового персонажу»;

«Паперовий дивосвіт» (створення іграшок);

«Виготовлення браслетів-оберегів із стрічок»,

Основна мета майстер-класів — популяризація серед дітей та молоді ідей збереження навколишнього середовища, можливості творчого самовираження кожного учасника. Студенти спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» демонстрували  наукові знання та практичні вміння у своїй галузі, доводячи власним прикладом, що вихователі та вчителі початкових класів – це універсальні педагоги, які вміють подарувати дітям позитивні емоції, сміх та розкрити їй чарівний і загадковий світ науки.

Наука змінює світ. І маленькі гості «Наукового пікніка» готові долучитися до цих змін!