З Всеукраїнським днем дошкілля

На факультеті дошкільної та початкової освіти відзначили Всеукраїнський день дошкілля, який цього року святкують 29 вересня. День дошкільника – це день особливої уваги до тих, хто виховує і кого виховують в закладах дошкільної освіти. Під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Трифонової О.С., викладачі кафедри дошкільної освіти Курчатова А.В., Кардаш І. М., Тесленко С.О. разом зі студентами організували фотозону, флешмоб, створили атмосферу свята та викликали почуття гордості за обрану професію. Доценти факультету дошкільної та початкової освіти: Соколовська О.С., Дрозд О.В. підготували виставку творчих робіт: «Ціле море світла». Святковий концерт, організований доцентом кафедри дошкільної освіти Лісовською Т.А., став яскравим подарунком для працівників дошкільної освіти, викладачів та студентів. З вітальним словом до студентів, викладачів, почесних гостей звернувся академік Національної академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Будак Валерій Дмитрович, який зауважив, що цей день об’єднує практиків, науковців, батьків і дітей, переконує у пріоритетності дошкілля, адже дуже важливо, як, а найголовніше, ким і в яких умовах закладається фундамент майбутньої особистості. Декан факультету дошкільної та початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор Степанова Т.М. привітала всіх присутніх зі святом, та побажала оптимізму, успіху, здоров’я, наснаги, творчих злетів і перемог.

На концерті були присутні поважні гості: головний спеціаліст
відділу загальної, середньої та дошкільної освіти Миколаївського міського управління освіти Бойко Оксана Миколаївна, проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, доцент Дінжос Роман Володимирович, декан факультету механіко-математичного факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент  Пархоменко А.Ю.