Зустрічі з академічною спільнотою

28 вересня 2019 року на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулась чергова зустріч керівництва факультету, професорсько-викладацького складу та студентської ради з академічною спільнотою, під час якої були обговорені питання: вектор розвитку академічної співпраці, нову освітню траєкторію, що буде реалізована у 2020-2021 навчальному році.
В обговоренні взяли участь: Доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії у галузі освіти, завідувач кафедри теорії і методики дошкільної освіти А. Богуш, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти (ДЗ Південноукраїнський педагогічний університет імені К.Д. Ушинського), Н. Луцан (Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника), доктор педагогічних наук, професор кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Н. Гавриш (Переяслав-Хмельницького державного університету імені Г. Сковороди), завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор І. Рогальська –Яблонська (МНУ імені В.О. Сухомлинського).