Профорієнтаційна робота

За ініціативи Курчатової А.В. та викладачів кафедри дошкільної освіти, випускники загальноосвітніх шкіл, які сьогодні є студентами факультету дошкільної та початкової освіти, провели профорієнтаційні зустрічі з учнями старших класів Веселівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

У ході зустрічей Малафей Ю., Вихрист Т. познайомили зі спеціальностями, перевагами навчання в  Миколаївському національному університеті  імені В.О. Сухомлинського, продемонструвала презентацію факультету дошкільної та початкової освіти. Вони ознайомили майбутніх абітурієнтів з сайтом Миколаївського національного університету, на якому майбутні абітурієнти  знайдут актуальну інформацію, зацікавили подіями насиченого студентського життя. Сподіваємося побачити на факультеті дошкільної та початкової освіти нових абітурієнтів, які вже незабаром стануть нашими першокурсниками.