Участь студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта у засіданні круглого столу  «Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Миколаївській області»

22 жовтня студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта завітали до Миколаївської наукової універсальної бібліотеки на  засідання круглого столу  «Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Миколаївській області», який був присвячений Європейському дню боротьби з торгівлею людьми. Під час обговорення студенти отримали корисну інформацію щодо  напрямків роботи зі постраждалими, про працевлаштування за кордоном. Учасники круглого столу мали можливість перглянули відеороліки  з теми та виставку літератури «Торгівля людьми, або Рабство по-сучасному».