Профорієнтаційна робота

23  жовтня 2019 року доктор філософії в галузі освіти Курчатова А.В. та студентка 2 курсу Красій Ольга провели профорієнтаційну зустріч  з учнями старших класів Єланецької загальноосвітньої школи . Майбутніх абітурієнтів познайомили із первагами навчання в  Миколаївському національному університеті  імені В.О. Сухомлинського, надали консультацію    щодо умов вступу до університету у 2020 році, розповіли про перспективи навчання на факультеті дошкільної та початкової освіти. Красій Оля розповіла про цікаве студентське життя на факультеті та про можливості реалізовувати свої творчі здібності. 16 листопада майбутніх абітурієнтів запросили на День відкритих дверей до Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.