Участь студентів факультету дошкільної та початкової освіти в інформаційній вуличній акції «Walk for freedom» (хода за свободу).

За даними  Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, більше ніж 160000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року.
Близько 90% постраждалих в Україні — жертви трудової експлуатації.
18.10.2019 року у рамках Дня боротьби з торгівлею людьми, яка проводиться за підтримки громадської організації А21 в Україні, Миколаївського фонду «Любисток», Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА , відбулась інформаційна вулична акція «Walk for freedom» (хода за свободу).
Ми, студенти факультету дошкільної та початкової освіти прийняли активну участь у цій ході, яка відображає боротьбу за свободу та справедливість.