Захист дисертаційного дослідження викладача Філімонової Т.В.

24 жовтня 2019 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради  Д 23.053.02 Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся відкритий захист дисертаційної роботи викладача кафедри початкової освіти факультету дошкільної та початкової освіти Філімонової Тетяни Володимирівни на тему: «Підготовка майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів до патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Вітіємо наукового керівника – доктора філософії в галузі освіти, професора Якименко Світлану Іванівну та її аспірантку з успішним захистом дисертації.