Круглий стіл «Виховання патріотичних почуттів сучасної молоді на прикладі трагічних подій ХХ ст.»

6 грудня 2019 р. в рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Патріотичне виховання особистості в умовах сучасного освітнього простору: досвід, тенденції та проблеми» на факультеті дошкільної та початкової освіти в аудиторії 01.401 проведено круглий стіл «Виховання патріотичних почуттів сучасної молоді на прикладі трагічних подій ХХ ст.». Модератор: Філімонова Тетяна Володимирівна, викладач кафедри початкової освіти.

Мета заходу:  виховати у присутніх любов до рідної країни, бажання вивчати історію та традиції свого народу; розвивати ерудицію, творчі здібності, стимулювання до самопізнання та самовдосконалення; дати можливість висловити свою точку зору, формувати переконання особистої відповідальності кожного за долю своєї держави та народу.

У роботі круглого столу взяли участь студенти факультету дошкільної та початкової освіти та запрошені гості конференції.