Екологічний лекторій «Вплив сучасних технологій і техніки на фізичне і психічне здоров’я людини»

28 листопада 2019 року кафедрою початкової освіти було проведено екологічний лекторій на тему «Вплив сучасних технологій і техніки на фізичне і психічне здоров’я людини» (Координатор проекту доц.Січко І.О.). Мета заходу:  поглиблення знань студентів про різні види сучасної техніки, технологій, та їх роль в житті людини: формування навичок правильного розподілу часу під час роботи з комп’ютером; виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я. Було запропоновано методичні рекомендації педагогам, батькам учнів щодо правильного використання сучасних гаджетів під час підготовки до уроків та у вільний час.