Онлайн-захід  «Ми пам’ятаємо! Ніколи знову!»

З метою вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, відзначення Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні викладачем кафедри початкової освіти Філімоновою Т.В. спільно зі студентами 448 групи проведено онлайн-захід  «Ми пам’ятаємо! Ніколи знову!».

Студенти 448 групи пригадали сумні події із сторінок нашої історії, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та підтримали загальнонаціональну позицію словами «Ми пам’ятаємо! Ніколи знову!»

«Друга Світова війна назавжди залишиться в історії як найкривавіша подія та злочин проти людяності. Наш обов’язок – пам’ятати помилки минулого та не допустити їхнього повторення. Дякуємо за перемогу!».