Онлайн — круглий стіл «Україна – у центрі Європи!»

15 травня викладачем кафедри початкової освіти Філімоновою Т.В. спільно зі студентами 348 та 448 груп спеціальності 013 Початкова освіта проведено онлайн круглий стіл «Україна – у центрі Європи!» у форматі Zoom.

З 2003 року у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Студенти поділилися інформацією стосовно країн Європи, що входять до Європейського Союзу, відомостями про прапор та гімн Євросоюзу. Здійснили «мандрівку» деякими європейськими державами та провели гру-квест» – «Галопом по Європах».

На завершення заходу, у виконані студентки 348 групи Богачук К., прозвучала пісня «Україна – це ти!».

Є багато країн на землі

В них — озера, річки і долини.

Є країни великі і малі,

Та найкраща завжди Батьківщина.