Флешмоб присвячений Дню вишиванки

Всесвітній День вишиванки з’явився не так давно, у 2006 році, але вже встиг стати одним із найулюбленіших свят українців.
День вишиванки – це одне з небагатьох свят не державного та не релігійного характеру. Простий флешмоб студентів перетворився на могутній патріотичний рух серед українців усього світу.
У цей день усі охочі вдягають традиційне українське вбрання та йдуть у своїх справах.
День вишиванки в Україні немає фіксованої дати. Щороку святкування припадає на третій четвер травня. В 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня.
Студенты та викладачі факультету Дошкільної та початкової освіти також приєдналися до флешмобу присвяченому Дню вишиванки. Вони викладали свої фото у вишиванках та відмічали офіційні сторінки в соціальній мережі інстаграм  @mnu_f_d_p_osvita @mnu_sukhomlunsky.
Всім дякуємо за участь.