Участь виклладачів у семінарі, присвяченому актуальним питанням забезпечення якості освіти та сучасним практикам акредитації освітніх програм

3 вересня 2020 р. викладачі факультету дошкільної та початкової освіти взяли участь у семінарі, присвяченому актуальним питанням забезпечення якості освіти та сучасним практикам акредитації освітніх програм в умовах зміни парадигми здобуття освіти та впровадження Європейських стандартів вищої освіти. Семінар проходив на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили за підтримки Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти та Міжнародного фонду досліджень освітньої політики. Були представлені доповіді:

• Доповідь заступниці голови НАЗЯВО, докторки економічних наук, професорки Стукало Н.В – «Забезпечення якості вищої освіти в умовах глобальної пандемії»;
  • Теоретичне та практичне заняття від члена НАЗЯВО, кандидата технічних наук, доктора економічних наук, професора Університету економіки і права «КРОК» Алькема В.Г. «Аналіз практик формування відомостей самооцінювання освітніх програм»;
  • Тренінг від члена НАЗЯВО, кандидата технічних наук, доцента Сумського державного університету Артюхова А.Є. «Оцінювання успішних практик дотримання академічної доброчесності в акредитаційних процедурах».

DSC_0029_(2).JPG (6000×4000)