Круглий стіл «Сучасні інноваційні технології в логопедичній науці»

16 травня 2017 року на факультеті дошкільної та початкової освіти до Дня науки було проведено круглий стіл з теми:   Організаторами даного заходу виступили кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Лисенкова Ірина Петрівна (науковий керівник) та члени студентського наукового гуртка «Дефектологічна освіта майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів»: Лещенко Ірина, Парулава Діана, Сидоренко Ірина, Романюк Анна та Шакула Ганна. На даному заході були присутні: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти Трифонова О.С., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дошкільної освіти Лісовська Т.А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Кардаш І.М. та студенти спеціальності «Дошкільна освіта» На круглому столі було піднято питання про використання таких сучасних технологій в логопедичній науці, як логопедичний масаж, арт-терапія, су-джок-терапія та кріотерапія. Всі присутні приймали активну участь в обговорені запропонованих питань.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти