VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука. Студентство. Сучасність»

18-19 травня на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука. Студенство. Сучасність. Тенденції становлення нової школи в Україні: компетентнісний підхід у підготовці сучасного педагога».

До конференції долучилося 650 учасників із 13 університетів України. За два дні відбулося пленарне засідання, на якому заслухали доповіді молодих науковців, робота дев’яти секцій, круглі столи, тренінги тощо.

Учасники обговорювали вагомі теми та проблемні питання щодо модернізаційних змін у змісті навчально-виховного процесу школи, освітніх інноваційних процесів, української школи в контексті євроінтеграції, національно-патріотичного виховання, де присутнім запропонували переглянути презентації та відеоматеріали про події на Сході.

Учасники отримали сертифікати, програми, а найкращих доповідачів відзначено грамотами. За результатами конференції найближчим часом буде опубліковано збірник наукових праць.