Настановча конференція щодо проходження виробничої практики студентами ІІІ, IV курсів спеціальності 012 «Дошкільна освіта»

3 листопада 2020 року на факультеті педагогічної та соціальної освіти відбулася настановча конференція з педагогічної практики зі спеціальності 012 Дошкільна освіта в ZOOM. Керівник практики Курчатова А.В. розповіла  студентам про особливості проходження практики в умовах карантину, представила  програму проходження практики, ознайомила студентів з посадовими інструкціями вихователя закладів дошкільної освіти. Викладачі кафедри  звернули увагу студентів на те, що на платформі moodle у керівників практики  є рубрика «Практика». На цій сторінці студенти можуть скористатися методичними розробками щодо проходження практики, рекомендаціями керівників практики, обговорити відкриті заходи, заняття, які будуть проводити в ЗДО онлайн. Учасників конференції ознайомили з прикладами оформлення документації, представили Вкладку «Практика» на сайті факультету педагогічної та соціальної освіти, відповіли на запитання щодо проходження практики та звітної документації.