Виховний захід з національно-патріотичного виховання

11 листопада 2020 р. відбувся виховний захід «Подорож на Запорізьку Січ», який підготували студенти 108 групи спеціальності «Початкова освіта» спільно із куратором Тимченко А.А. Мета: виховувати почуття гордості за український народ, відчуття етнічної приналежності, український менталітет та патріотичні почуття; формувати у студентів бажання примножувати традиції свого народу, берегти його національну культуру і звичаї.

Студенти поринули в захоплюючий світ козацтва з підбіркою найцікавіших фактів про них: розповіли про історію виникнення козацтва, познайомилися із цікавими біографічними фактами про гетьманів України, одягом, зброєю та їжею козаків, лікувальною справою та розвитком освіти на Запорізькій Січі.

Виховний захід з національно-патріотичного виховання «Подорож на Запорізьку Січ» (ВІДЕО)