День відкритих дверей на факультеті педагогічної та соціальної освіти онлайн

Факультетом педагогічної та соціальної освіти 24 грудня 2020 року було проведено День відкритих дверей у форматі онлайн за допомоги платформи ZOOM. Спікерами онлайн-заходу були: декан факультету доктор педагогічних наук, професор Степанова Тетяна Михайлівна, завідувачі кафедр факультету: професор Рогальська Надія Василівна, професор Якименко Світлана Іванівна, професор Рогальська-Яблонська Інна Петрівна, професор Яблонський Андрій Іванович, голова студентської ради Дога Софія, здобувачі вищої освіти. До заходу залучилися школи міста Миколаєва та Миколаївської області. У режимі відеотрансляції учасники отримали інформацію про спеціальності факультету, особливості вступу, освітнього процесу та наукових досягнень здобувачів вищої освіти, відвідали відеоекскурсію університетом, ознайомилися з аудиторіями, місцями творчої реалізації студентів. Зустріч відбулась у теплій атмосфері, учасники заходу відповідали на питання анкети та цікавились особливостями освітнього процесу у спікерів.
Дізнавайтеся про цікаві івенти, дні факультетів, яскраве студентське життя на інших офіційних ресурсах: