Благодійна акція«Розмалюй новорічну іграшку – подаруй віру в казку всім, хто цього потребує»

«День Святого Миколая» – це свято доброти, милосердя. Напередодні свята студентська рада та викладачі кафедри дошкільної освіти факультету педагогічної та соціальної освіти на чолі з завідувачем кафедри професором Рогальською Н.В. організували благодійну акцію «Розмалюй новорічну іграшку – подаруй віру в казку всім, хто цього потребує». Метою акції було привернути увагу суспільства до тих, хто мало бачив добра та світла у своєму житті. Іграшки виготовляли студенти II, III курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта. Слід зазначити, що така акція є традиційною на факультеті та проходить шостий рік поспіль. Особливістю цьогорічної акції є залучення до неї учнів загальноосвітніх шкіл міста. Напередодні Різдвяних свят є час задуматись про цінності, озирнутись навколо себе та побачити тих, кого зігріє ваша усмішка, добре слово, підтримка. Подаруйте їм віру в дива та власноруч виготовлену іграшку.