Літня школа:«Оздоровлення дитини в літній період»

Діяльність кафедри дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського спрямована на здійснення практико-орієнтованого навчання, саме тому, науково-педагогічні працівники активно співпрацюють з професіоналами-практиками в галузі дошкільної освіти міста Миколаєва. Практика показує, що організація зустрічей здобувачів освіти із професіоналами-практиками це не тільки можливість обміну досвідом, але й ключ до пізнання, формування інтересу студентів до майбутньої професії та прагнення до самовдосконалення, самоствердження, самореалізації. Майстер-класи, Літні школи основні види спільної діяльності професіоналів-практиків зі студентами. Подібні зустрічі є найбільш продуктивними, оскільки їх діяльність орієнтується на принцип «від теорії — до практики». 06 червня 2020 для здобувачів освіти спеціальності Дошкільна освіта, професіоналами-практиками було проведено Літню школу:«Оздоровлення дитини в літній період» (спікери: Л.В. Алдошіна, вихователь-методист та І. В. Шепель, вихователь І категорії дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 82 Миколаївської міської ради). Щиро вдячні професіоналам-практикам за можливість долучитися до освітнього процесу закладу освіти та продемонструвати здобувачам освіти (в розрізі навчальних дисциплін) власний практичний досвід у застосуванні сучасних методик навчання дітей дошкільного віку. Залучення професіоналів-практиків відбувається як в розрізі дисциплін під час проведення аудиторних занять, так і шляхом організації для студентів та викладачів різноманітних майстер-класів, тренінгів тощо. Такий підхід дозволяє створювати можливості для закріплення студентами теоретичних знань практичними навичкам, а також формувати навички soft skills, що є важливими у професійному становленні молодого фахівця.