День Соборності України – святкуємо разом!

День Соборності, державне свято України, відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
На факультеті педагогічної та соціальної освіти під керівництвом викладачів кафедри дошкільної освіти студентами 2 курсу проведено захід для студентів першого курсу, який спрямований на вивчення та розуміння сучасною молоддю значення Соборності України. Студенти спільно з викладачами кафедри дошкільної освіти переглянули фільм «Акт злуки: відтворення історичної правди», долучилися до акції «Соборність – це символ боротьби за волю!». На заході відбулася дискусія: «Соборна Україна: від ідеї до сьогодення».
Свято Соборності підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.
Вітаємо всіх українців з Днем Соборності!