Екскурсія до Центру розвитку дитини «Montessori_Mykolaiv»

Студенти спеціальності Дошкільна освіта відвідали Центр розвитку дитини «Montessori_Mykolaiv». Викладач  (співвласник центру) Селехова Ольга – одна із випускниць спеціальності дошкільна освіта 2019 року ознайомила студентів з основними принципами, методами і напрямами організації освітнього процесу в контексті технології саморозвитку (за М. Монтессорі); розповіли особливості організації розвивального середовище; продемонстрували дидактичний матеріал та навчали майбутніх вихователів застосовувати елементи технології саморозвитку (за М. Монтессорі) на практиці.