Методичний семінар «Онлайн-ресурси та інструменти для організації дистанційного навчання. Особливості роботи з корпоративною онлайн-поштою»

22 лютого 2021 року на базі кафедри дошкільної освіти пройшов науково-методичний семінар «Онлайн-ресурси та інструменти для організації дистанційного навчання. Особливості роботи з корпоративною онлайн-поштою». Безумовно, досвід, набутий за умов екстреного переходу до дистанційної роботи, стане в нагоді при подальшій реалізації змішаного навчання, тому вивчення ширших можливостей вже відомих ресурсів, а також ознайомлення з новими, дають змогу ще глибше вивчити питання викладання на відстані.  Ознайомлення і навчання проводилося за напрямом: «Використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі», «Онлайн-ресурси як один з інструментів інтерактивного педагога». Під час семінару викладач кафедри Тесленко С.О. ознайомила учасників з особливостями дистанційного навчання за допомогою мережі Інтернет, презентувала спеціалізовані вебресурси для такого навчання, а також наголосила на важливості взаємодії всіх учасників освітнього процесу. Тимченк А.А. викладач кафедри початкова освіта та, зосередила увагу на методичній складовій дистанційного навчання та зупинилась на кроках, які допоможуть уникнути стресових ситуацій як для педагогів, так і для здобувачі вищої світи під час віддаленого навчання. Учасники семінару поділились досвідом «занурення» у процес дистанційного навчання впродовж останніх місяців та виконали практичні завдання для вдосконалення набутих знань.