Покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка

У 2021 році Україна відзначає 207-му річницю з дня народження великого українського поета,  письменника, художника та громадського діяча Тараса Шевченка.

5 березня 2021 року студенти 448 групи спільно з викладачем кафедри початкової освіти Філімоновою Т.В. вшанували пам’ять Великого Сина України покладанням квітів.

Тарас Григорович Шевченко — велика і невмируща слава українського народу. Його ім’я невіддільно пов’язане з Україною, адже Кобзар – ніби уособлення всієї суті українського народу, його боротьби за своє життя і волю, символ незламності духу, приклад того, що можливо звільнитися з-під гніту в найскладніших умовах.

Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Завдяки заповітам Великого Кобзаря українці здобули незалежність і державність рідної країни. Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію в майбутнє українського народу і подальше його процвітання.