Кафедра початкової освіти співорганізатори Всеукраїнської науково-практичної конференції «Пріоритети розвитку початкової освіти в контексті становлення Нової української школи»

24 березня 2021року кафедра початкової освіти спільно з Житомирським державним університетом імені Івана Франка (Навчально-науковий інститут педагогіки; кафедра початкової освіти та культури фахової мови), Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова (кафедра теорії та технології соціальної роботи), Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника (кафедра педагогіки початкової освіти), Кременецькою обласною гуманітарно-педагогічною академією імені Тараса Шевченка (кафедра теорії і методики дошкільної та початкової освіти), Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського (кафедра дошкільної освіти) стала співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції «Пріоритети розвитку початкової освіти в контексті становлення Нової української школи» в онлайн-режимі.

На пленарному засіданні виступили Філімонова Тетяна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти з доповіддю «Підготовка майбутнього вчителя початкової школи до застосування інтерактивних технологій у професійній діяльності» та Бреславська Ганна Богданівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти з темою «Використання проектних технологій в процесі вивчення курсу Історії педагогіки».

У засіданні секцій взяли участь доктори педагогічних наук, кандидати наук, викладачі та студенти. Учасники конференції мали нагоду висловити свої думки, поділитися власним досвідом щодо пріоритетів розвитку початкової освіти в контексті становлення НУШ. Доповіді були цікавими, змістовними та актуальними, викликали активну дискусію серед учасників.