Онлайн-лекція ст.викладача Бреславської Г.Б. з дисципліни «Педагогіка (загальна з історією педагогіки)»

24 березня 2021 року кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри початкової освіти Бреславською Ганною Богданівною для студентів 1 курсу була проведена відкрита Онлайн-лекція з дисципліни «Педагогіка (загальна з історією педагогіки)» на тему «Педагогічні теорії і практика А.С. Макаренка та В. О. Сухомлинського».  У межах лекції застосовано проектну технологію навчання. Читання лекції передбачало коментування змісту підготовлених слайдів тематичних презентацій, інтерактивної взаємодії зі студентами, а також було продемонстровано фрагменти відео про життя і творчість педагогів. Також залучення представників Наукової бібліотеки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського які провели он-лайн виставку літературної спадщини великих педагогів якою можуть скористатися всі бажаючі.

На заключному етапі заняття були підведені  підсумки опрацьованої теми, пояснення завдання на самостійне опрацювання та обговорення питань.