Онлайн марафон: «Обирай своє майбутнє!»

Обирай своє майбутнє

Пам’ятайте! Сучасна молодь обирає майбутнє

разом з факультетом педагогічної та соціальної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського

З 26.03.2021 на факультеті педагогічної та соціальної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського стартує марафон «Ви запитували? Ми відповідаємо!»

Організатором та модератором марафону виступає декан факультету, професор Степанова Тетяна Михайлівна.

За допомогою використання передових інформаційних та телекомунікаційних технологій обдаровані учні всієї України мають змогу ознайомитися із перевагами, пріоритетами, перемогами, новими спеціальностями та правилами вступу до Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського Модератори онлайн зустрічі – Михальченко Н.В., Тесленко С.О., Курчатова А.В.  (https://zoom.us/j/91740536694?pwd=dkttZzJCVjB5d2RMbXpVRzJ6VzE4dz09 Идентифікатор конференції: 917 4053 6694 Код доступа: N1ce76, консультацію можна отримати кожної суботи з 12.00 до 13.00).

Якщо ви ще не вирішили, який напрямок підготовки або спеціальність обрати, хочете більше дізнатися про особливості приймальної кампанії 2021 року навчанні в Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, перспективи працевлаштування наших студентів, беріть участь в онлайн-марафоні спеціальності «Дошкільна освіта»!

Якщо Ви ще вагаєтесь і не знайшли себе

Вам допоможуть зробити це –

розкрити ваші здібності та обдарування!

Це ваше майбутнє!

Онлайн-марафон «Роби свідомий вибір!!!» :

Студенти спеціальності 012 «Дошкільна освіта»
запевняють: «Час робити правильний вибір!»