Гумористичний виховний захід «Жменька сміху, всім на втіху»

1 квітня — День Сміху, який не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається і в Україні і в Росії, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії , і навіть на Сході. Кожна людина любить пожартувати, але один день у році цим займаються абсолютно всі — від дитини до дорослого, від студента до ділової людини.
Студенти першого курсу 108 групи спеціальності «Початкова освіта» Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського разом зі своїм куратором Тимченко А.А. і співробробітником бібліотеки Трощенковою Маргаритою Юріївною підготували 1 квітня гумористичний захід «Жменька сміху — всім на втіху».
   Так що будьте насторожі, запасіться почуттям гумору, набором свіженьких жартів і забавних віршиків, на розіграші не ображайтеся, а відповідайте ними ж!