Відкрита онлайн-лекція к.п.н., доц. Філімонової Т.В.

2 квітня 2021 року кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри початкової освіти Філімоновою Тетяною Володимирівною проведено відкриту лекцію на тему: «Театр як синтез мистецтв» з дисципліни  «Методика навчання музичного, сценічного мистецтва з елементами хореографії» зі студентами 448 групи спеціальності 013 Початкова освіта у дистанційній формі на платформі Zoom

На онлайн-лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри початкової освіти.

Мета лекції: ознайомити студентів із поняттям «театр», простежити процес розвитку театрального мистецтва із найдавніших часів; розрізняти види і жанри театрів; самостійно працювати з джерелами інформації; виховувати інтерес до театрального мистецтва, театральний смак тощо.

Т. В. Філімонова продемонструвала вміння зацікавити студентів новим матеріалом та зосередити їх увагу на головних положеннях, створити творчу та робочу атмосферу. Викладання змісту лекції було аргументованим, логічним і доступним для сприйняття студентами.

Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний мультимедійний презентаційний матеріал.