Відкрите практичне заняття з методики навчання іноземної мови в початковій школі. Викладач Білявська Т.М.

1 квітня 2021 року відповідно до плану роботи кафедри початкової освіти було проведено відкрите заняття з методики навчання іноземної мови в початковій школі зі студентами ІV курсу 448 групи денної форми навчання. Практичне заняття провела старший викладач кафедри початкової освіти Білявська Тетяна Миколаївна. Тема: Методика вивчення граматичного матеріалу з іноземної мови в початковій школі. У межах заняття ґрунтовно висвітлено зміст та обсяг теоретичного матеріалу з граматики англійської мови, який вивчають молодші школярі в початковій школі. Проаналізовано комплекс методів та методичних прийомів, які доречно використовувати в процесі вивчення цього матеріалу  з учнями початкової школи. З’ясовано та визначено види практичних завдань, які сприятимуть засвоєнню теоретичного матеріалу та будуть ефективними саме в роботі зі здобувачами початкової освіти.