Виховний захід «26 квітня — День Чорнобильської трагедії»

24 квітня 2021 року студенти першого курсу 108 групи спеціальності «Початкова освіта»  разом зі своїм куратором к.п.н., ст.викладачем кафедри початкової освіти Тимченко А.А. і співробробітником бібліотеки Трощенковою Маргаритою Юріївною підготували виховний захід «26 квітня – День Чорнобильської трагедії».

26 квітня — день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи в пам’яті народній подвиг ліквідаторів. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.

Відео: Виховний захід «26 квітня — День Чорнобильської трагедії»