Круглий стіл «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну»

У рік 30-ти річчя Незалежності України 24 квітня 2021 року к.п.н., доц. кафедри початкової освіти Філімоновою Т.В. спільно зі студентами 348 групи проведо круглий стіл «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну».

Метою заходу було сприяти усвідомленню студентами місця України серед інших країн, особливо Європи. Сприяти формуванню нового європейського світогляду молоді, розвивати навички творчого мислення учнів шляхом їхнього включення в полеміку, формувати моральні пріоритети.

Під час заходу було використано багато ігрових завдань: вікторина, географічне лото, колективна творча робота «Україна моєї мрії» та вправа «Мікрофон», то ж присутні мали можливість порозмірковувати над питанням «Безвізовий режим для України: «за» і «проти».

Зустріч минула в щирих усмішках та гарному настрої. Молоде покоління підтвердило, що фраза «Я- Українець!» звучить гордо.