Вітаємо з ІІІ призовим місцем у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт спеціальності «Початкова освіта» (м. Вінниця)

Вітаємо Наконечну Вікторію, студентку 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» та її наукового керівника зав.кафедри початкової освіти, професора Якименко Світлану Іванівну з успішним захистом студентської наукової роботи за темою «Трансформація української національної обрядовості та її використання в організації освітнього процесу в ЗЗСО І ступеня» та отриманям ІІІ призового місця у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта» у м. Вінниця. Бажаємо творчих успіхів, натхнення, здійснення мрій, подальших перемог! Так тримати!