Засідання секції 3 «Громадянська освіта в умовах реформування НУШ» в межах міжрегіональної онлайн-конференції «Сучасна освіта: проблеми, реалії та перспективи»

29 квітня 2021 року в межах міжрегіональної онлайн-конференції  «Сучасна освіта: проблеми, реалії та перспективи» викладачі кафедри початкової освіти та дошкільної освіти спільно зі студентами прийняли активну участь в організації та засіданні секції 3. «Громадянська освіта в умовах реформування НУШ».

Модератори секції:

Якименко С. І., к. пед. н., професорка, завідувачка кафедри початкової освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського,

Рогальська Н. В., к. пед. н., професорка, завідувачка кафедри дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Секретар секції:

Філімонова Т. В., к. пед. н., доцентка кафедри початкової освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Учасники конференції обговорили проблеми громадянського виховання особистості, проблеми підготовки майбутнього учителя до громадянського виховання молодших школярів, формування громадянської компетентності педагога НУШ, педагогіка партнерства як ключовий компонент НУШ, впровадження інтерактивних освітніх технологій в навчальний процес НУШ, формування громадянської свідомості молодших школярів в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» тощо. Активно висловлювали власні думки, ставили запитання до доповідачів.

До роботи секції долучилося понад 25 учасників.