С.І. Якименко професор, завідуюча кафедрою початкової освіти до вашої уваги презентує авторські посібники «ВЕЛИКДЕНЬ» та «НАРОДОЗНАВЧИК»  які будуть особливо актуальними напередодні чудового свята.

ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО ПИСАНКИ

Писанки й фарбовані яйця (крашанки) пов’язані з дійством освячення паски під час найголовнішого свята — Великодня. Звідси і їхня назва — великодні яйця.

У давнину яйця розписували писанкарки, рідше — писанкарі, які здебільшого були й знахарями, а були серед них і справжні цілителі, їх ще називали земними богами. У минулому писанки правили за своєрідні амулети, обереги від усякого лиха та хвороб. А узори, виведені на них, мали символічне значення, були магічними.

Все це і багато іншого можна дізнатися у посібниках чудового автора науковця Якименко С.І.