Доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Бабаян Ю.О. провела тренінгове заняття на третій сесії тренерських курсів

У середу, 12 травня, у Миколаєві розпочалася третя сесія тренерських курсів на диплом «С», яка триватиме три дні.

Цього року вперше курси проводяться за програмою УЄФА, яка складається з ретельно розроблених теоретичних та практичних занять. Серед слухачів курсу 26 майбутніх тренерів та 14 тих, хто підтверджує свій диплом.

Цього дня у слухачів курсів було три заняття. Кандидат психологічних наук, доцент, викладач Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського Юлія Бабаян розкрила важливу тему психологічного розвитку людини, ролі емоцій та поведінки в різному віці та на різних етапах розвитку та надала основні інструменти для розвитку лідерських навичок гравця.