Студенти 108 гр. спеціальності «Початкова освіта» відвідали Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії.

25 травня 2021 р. студенти 108 групи спеціальності «Початкова освіта» разом із куратором Тимченко А.А. відвідали виставу «Наталка Полтавка» у виконанні артистів Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії. Відвідання театру студентами має на меті, передусім, просвітницьку та естетичну місію. Театр через яскраву гру, музику, сценічну театральну метафору прилучає молоде покоління до кращих зразків національної спадщини.

«Наталка Полтавка» — безсмертний твір Івана Котляревського, одна з найкращих українських п’єс, яка протягом століть не втрачає своєї популярності та сприяє національно-патріотичному вихованню студентської молоді. Сьогоднішнє прочитання  класичного твору «Наталка Полтавка»  не залишило  байдужими до образу Наталки, яка майже двісті років не полишає сцени.  Улюблена героїня – дівчина чесна, рішуча, вірна, красива, працьовита – дуже сподобалася глядачам. Щирий гумор перелітається з іронією, народними піснями і запальними танцями. Усіх присутніх зачаровували комедійні ситуації, жваві діалоги, яскраве музичне оформлення. Завдяки тому, що письменник відтворив національний колорит, змалював чудові характери персонажів, блискуче втілив народний ідеал української жінки, її моральну красу, вистава справила неповторне враження. Перегляд театрального дійства дав можливість переосмислити деякі «прості істини» та не залишив байдужим жодного із студентів.

Висловлюємо слова вдячності профкому студентів  МНУ імені В.О.Сухомлинського за організацію та придбання квитків!