Презентація видання «Українська абетка для малюків та їхніх батьків»

27 травня студенти 2 курсу факультету педагогічної та соціальної освіти взяли участь у презентації видання «Українська абетка для малюків та їхніх батьків» — автори, Леонід Дудюк викладач, кандидат філологічних наук, та Інна Черкесова — професор, заслужений діяч мистецтв України, авторка гобеленів, що прикрашають музеї Миколаєва, дослідниця скіфської художньої спадщини, яка відбулась у Миколаївській ОУНБ.
Автори книги представили поради батькам щодо проведення бесід, а також мовні вправи, ігри, первинні візуальні спостереження та фонетичні вираження лексики, словосполучень, коротких речень. Студенти мали можливість не тільки ознайомитись з книгою, а і взяти участь у майстер-класі зі створення певного образу за допомоги літер української абетки.