Студенти 108 групи спеціальності «Початкова освіта» відвідали Миколаївський музей суднобудування і флоту

3 червня 2021 р. студенти 108 групи спеціальності «Початкова освіта» розом із куратором групи Тимченко А.А. відвідали Миколаївський музей суднобудування і флоту, який  сьогодні є візитною карткою міста Миколаєва, і це єдиний в державі музей суднобудування. Експозиція 12-ти залів розкриває етапи розвитку суднобудування в Північному Причорномор’ї, починаючи з стародавніх часів, процес створення Чорноморського флоту, розвиток суднобудівних підприємств та відображає сторінки історії кораблів, побудованих у Миколаєві. Це єдиний із музеїв України, який був включений до книги «100 великих музеїв світу».

Музей розташовано у старовинному будинку, що є пам’яткою історії та архітектури державного значення. Побудований за проектом архітектора П. Нейолова у стилі раннього російського класицизму наприкінці XVIII ст. Протягом 1794—1900 рр. будинок слугував помешканням та канцелярією головних командирів Чорноморського флоту. Тут проживали та працювали відомі адмірали М. С. МордвіновІ. І. де-ТраверсеО. С. ГрейгМ. П. ЛазарєвБ. фон-ГлазенапМ. А. Аркас. За справами служби бували адмірали Ф. Ф. УшаковП. С. НахімовВ. О. КорніловВ. І. ІстомінФ. Ф. БеллінсгаузенГ. І. Бутаков та інші.